Gwarancja

Bezproblemowe użytkowanie nowego motocykla Kawasaki

Każdy motocykl Kawasaki został zaprojektowany, aby przez lata nie sprawiać Ci żadnego problemu.

 

Kawasaki Gwarancja K Care - Salon Kawasaki Tarnobrzeg

 

Gwarancja podstawowa K-Care®

Abyś mógłbyć spokojny, wszystkie nowo zakupione motocykle Kawasaki są objete specjalnym programem gwarancyjnym K-Care®.

Jak długo obowiązuje gwarancja Kawasaki K-Care®

Twój nowy motocykl Kawasaki objęty jest 24 miesięczną ochroną gwarancyjną od daty dostawy motocykla, bez limitu kilometrów.

Co obejmuje gwarancja standardowa K-Care®

Gwarancja obejmuje każdą usterkę wynikającą z wadliwej produkcji lub montażu pojazdu, pod warunkiem jego normalnej eksploatacji.

Ograniczenia ochorny gwarancyjnej K-Care®

Ochrona gwarancyjna nie obejmuje przeglądów okresowych oraz wymiany części i materiałów eksploatacyjnych ulegających normalnemu zużyciu podczas korzystania z motocykla. Nie obejmuje również motocykli wykorzystywanych niezgodnie z przeznaczeniem ( w szczególności pojazdów biorących udział w
wyścigach ) oraz pojazdów wykorzystywanych do nauki jazdy i wynajmu. Ogranicznie dotyczy także pojazdów powypadkowych uszkodzonych w znacznym stopniu, poddanych modyfikacjom i użytkowanych niezgodnie z instrukcją obsługi.

Dodatkowe wymagania

Do zachowania warunków gwarancji motocykl musi być zakupiony w oficjalnej sieci sprzedaży Kawasaki, a następnie serwisowany w ASO Kawasaki zgodnie z harmonogramem podanym w instrukcji obsługi przy użyciu oryginalnych części i materiałów Kawasaki. W przypadku montażu dodatkowych akcesoriów należy korzystać z oryginalnych akcesoriów Kawasaki lub części posiadających aprobatę.

Jak skorzystać

W przypadku wystąpienia problemów w twoim motocyklu objętym ochroną gwarancyjną Kawasaki będąc w trasie możesz skorzystać z pomocy w dowolnym ASO Kawasaki na terenie Europy*. Jeżeli usterka pojawiła się w codziennym użytkowaniu najlepiej się zgłosić do dilera Kawasaki, który dostarczył twój motocykl.

* listę ASO Kawasaki honorujących gwarancję Kawasaki możesz znaleźć na stronie https://www.kawasaki.eu/en/dealers

 
Kawasaki Gwarancja Plus K Care - salon Kawasaki Tarnobrzeg

 

Gwarancja rozszerzona K-Care Warranty Plus®

Aby dłużej się cieszyć beztroską jazdą twoim motocyklem Kawasaki w kolejnych latach skorzystaj z programu przedłużonej fabrycznej ochrony gwarancyjnej Kawasaki wydłużającej tą ochronę do 4 lat*.

Jak długo obowiązuje gwarancja Kawasaki Warranty Plus®

Twój nowy motocykl Kawasaki zostanie objęty dodatkową gwarancją fabryczną bez limitu kilometrów o dodatkowe 2 lata po zakończeniu gwarancji podstawowej czyli razem zyskujesz 4 lata spokoju.

Co obejmuje gwarancja Kawasaki Warranty Plus®

Rozszerzona gwarancja obejmuje ten sam zakres, na takich samych warunkach,  jak zapewnia podstawowa gwarancja fabryczna. Nie jest to dodatkowe ubezpieczenie dostarczane przez zewnętrzną firmę tylko fabryczna gwarancja Kawasaki. Jedynym wyłączeniem jest brak objęcia dodatkową ochroną dodatkowych akcesoriów zamontowanych na motocyklu.

Jak skorzystać z Kawasaki Warranty Plus®

Rozszerzoną gwarancję możesz wykupić w dowolnym momencie w trakcie trwania gwarancji podstawowej K-Care®, nawet ostatniego dnia jej obowiązywania. Aby z niej skorzystać skontaktuj się z nami. W przypadku gdy nasze ASO Kawasaki Tarnobrzeg opiekuje się twoim motocyklem Kawasaki, załatwimy wszytsko zdalnie, a gdy chcesz nam dopiero zaufać zaprosimy Cię do naszego serwisu, abyśmy mogli się upewnić czy z twoim motocyklem jest wszytsko w porządku.

Ile kosztuje Kawasaki Warranty Plus®

Koszt rozszerzonej gwarancji Kawasaki zależny jest od pojemności twojego motocykla Kawasaki:

  • motocykle Kawasaki do pojemności silnika 800 cm3 kosztuje 1490,00 PLN

dotyczy modeli:
Ninja 125, Ninja 400, Ninja 650, Z125, Z400, Ninja ZX-4R, Ninja 650, Versys 650, Vulcan S, Z650RS, W800

  • motocykle Kawasaki o pojemności silnika powżej 800 cm3 kosztuje 1790,00 PLN

dotyczy modeli:
Z900, Z900RS, Z H2, Versys 1000, Ninja 1000SX, Ninja H2 SX, Ninja ZX-10R

Dla motocykli model 2022 i model 2023 zakupionych od 2.2.2023 w salonie Kawasaki Tarnobrzeg gwaranację Kawasaki Warranty Plus® otrzymujesz za darmo w cenie motocykla.

 

Dlaczego warto wybrać Kawasaki Warranty Plus®

Przedłużona gwarancja pozwala uniknąć ponoszenia dodatkowych wysokich kosztów w przypadku wystąpienia nieprzewidzianej awarii. Dzięki niej twój motocykl Kawasaki zwiększa swoją wartość rynkową w 3 i 4 roku eksploatacji, a odsprzedaż z obowiązującą gwarancją fabryczną jest dużo łatwiejsza.

 
 
 
Nowe szosowe motocykle Kawasaki model MY2022 i MY2023 zakupione po 2.2.2023 w salonie Kawasaki Tarnobrzeg objęte są bezpłatnie 4 letnią gwaranacją Kawasaki Warranty Plus®.
 
 
Jesteś zainteresowany wykupieniem rozszerzonej gwarancji Kawasaki Warranty Plus® ? Odwiedź nasz autoryzowany serwis Kawasaki w Tarnobrzegu lub wypełnij poniższy fromularz.
Podaj swoje dane kontaktowe, wybierz temat "Inne", a w polu " Wiadomość" napisz informację o chęci przedłużenia gwarancji i podaj numer VIN twojego motocykla Kawasaki.
 

Dane kontaktowe:

+48

Wybierz temat:

Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu przez działające na podstawie umowy współadministrowania: PROBIKE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz autoryzowane salony i serwisy Kawasaki szczegółowo wskazane w Politykach Prywatności dostępnych na stronach www każdego z nich, w celu nawiązania ze mną kontaktu i realizacji usługi jazdy testowej. Oświadczam również, że mam świadomość, iż podanie ww. danych osobowych jest dobrowolne, oraz że moja zgoda może być cofnięta w każdym czasie, zaś jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano wcześniej.

* Pole obowiązkowe


 
 

Gwarancją K-Care® objęte są szosowe motocykle Kawasaki z homologacją drogową.
Lista modeli:

  • Z125, Z400, Z650, Z900, Z H2
  • Ninja 125, Ninja 400, Ninja 650, Ninja 1000SX, Ninja H2 SX
  • Ninja ZX-10R, Ninja ZX-4R
  • Vulcan S
  • Z650RS, Z900RS
  • W800

Szczegółowe informacje oraz warunki gwarancji na motocykle Kawasaki znajdziesz w książce gwarancyjnej dołączonej do zakupionego motocykla lub skontaktuj się z nami aby je otrzymać.

ZADZWOŃ
DOJAZD
UMÓW SIĘ NA JAZDĘ