Z650

 

model 2023

od  38 700

lub od 729 brutto miesięcznie*

 

Obudź w sobie dzikość w miejskiej dżungli

Aby dojechać na czas potrzebujesz dwóch kółek, precyzyjnego prowadzenia, niezawodnej mocy i budzących zaufanie hamulców - potrzebujesz nowy supernaked Kawasaki Z650.

 


 

 

 

 

Nowe Kawasaki Z650 2023 w salonie Kawasaki

 

 

Zapytaj o ofertę +

Finansowanie +

 

 

 

Agresywny wizerunek, uniwersalny charakter
Zaprojektowany, aby zapewnić łatwość prowadzenia i pewną, inspirującą jazdę, Z650  jest wszystkim, czego potrzebują kierowcy. Skonstruowany dla miejskich dojazdów i zabawy poza miastem umożliwia również jazdę sportową, a kompaktowe podwozie i płynne oddawanie mocy w całym zakresie obrotów sprawia, że ta dwucylindrowa maszyna jest odpowiednia dla szerokiego grona motocyklistów.

Nowe Kawasaki Z650 2023 w salonie Kawasaki Tarnobrzeg
 
Poznaj odświeżone Kawasaki Z650 2023 w salonie motocyklowym Kawasaki

Prawdziwy miejski wojownik w każdym detalu
Agresywne i ostre linie dominujące od przedniej owiewki aż po tylną lampę podkreślają przynależność do rodziny supernakedów serii Z. Smukłe i zgrabne nadwozie oraz widoczna kratownicowa rama tworzą wyobrażenie o motocyklu który lekki, zwinny i poręczny. W detalach wykończenia odzywa się dzikość która nas wciągnie w pasję jazdy motocyklem.

 
Idealnie wyważony charakter
Emocje w nowym Kawasaki Z650 zapewnia dwucylindrowy rzędowy silnik dostarczający mnóstwo frajdy w całym zakresie obrotów zarówno początkującym jak i zaawansowanym motocyklistom.
Elastyczny slinik w nowym Kawasaki Z650
 

 


 

Najważniejsze cechy:
 

Nowe Kawasaki Z650 2023 Reflektor LED

Oświetlenie LED

Nowy Z650 wyposażony został w wydajny reflektor wykonany w technologii Full LED zapewniającej skuteczne oświetlenie w nocy oraz poprawiającej wygląd motocykla. W nowym modelu MY2023 również pozostałe oświetlenie jest LEDowe zarówno kierunkowskazy jak i tylna lampa.

Nowe Kawasaki Z650 2023 Wyświetlacz TFT

Wyświetlacz TFT

Pełnokolorowy wyświetlacz TFT o przekątnej 4.3 cala to zaawansowane centrum informacji dla kierowcy. Wyposażony w moduł Bluetooth dzięki któremu możesz połączyć się bezprzewodowo ze swoim smartfonem i korzystając z aplikacji Rideology uzyskać dostęp do szeregu przydatnych funkcji w motocyklu.

Nowe Kawasaki Z650 2023 Dwucylindrowy silnik

Dwucylindrowy silnik

Nowoczesny dwucylindrowy rzędowy silnik w który podczas projektowania położono nacisk zamiast na moc to na moment obrotowy i jego przebieg. Dzięki czemu jest niesamowicie przyjazny dla początkujących jak i zapewnia niesamowitą zabawę już od najniższych obrotów doświadczonym motocyklistom. W nowym Z650 jest teraz jeszcze bardziej oszczędny.

 

Nowe Kawasaki Z650 2023 Kontorla Trakcji KTRC

Kontorla Trakcji KTRC

Model MY2023 został wyposażony w nowoczesną elektroniczną kontrolę trakcji KTRC z dwu trybowym systemem działania zapewniającym dodatkowe bezpieczeństwo i maksimum frajdy nawet w ekstremalnych warunkach z możliwością całkowitej dezaktywacji. W wersji A2 -35kW dostępny jest tylko jeden tryb.

Nowe Kawasaki Z650 2023 Niskie siedzenie

Niskie siedzenie

Niskie i odpowiednio wyprofilowane siedzenie o wysokości tylko 790mm w połączeniu z ergonomiczną pozycją i dobrym wyważeniem powoduje, że nawet niepewnie czujący się motocykliści poradzą sobie z nowym Z650.

Nowe Kawasaki Z650 2023 idealna pozycja

Naturlana pozycja

Szeroka kierownica połączona ze sportową sylwetką zapewnia świetną kontrolę nad motocyklem. Bardzo dobre wyważenie, niska masa i idealnie zestrojone zawieszenie doda nam pewności siebie i zapewnia frajdę niezależenie od stopnia zaawansowania

 

Dostępne malowania:

 

Nowe Kawasaki Z650 2023 w malowaniu metalicznym srebrnym

Metaliczny srebrny z grafitową szarością

Nowe Kawasaki Z650 2023 w malowaniu matowym szarym

Matowy stalowy szary z połyskującą czernią

Nowe Kawasaki Z650 2023 w malowaniu metalicznym czarnym

Połyskująca iskrząca czerń z matową czernią

 
 

Dane techniczne 

Kawasaki Z650

68KM (50.2 kW) / 8,000 rpm

moc maksymalna

64 Nm  / 6.700 rpm

moment obrotowy

2-cylindrowy, rzędowy, chłodzony cieczą

typ silnika

649 cm3

pojemność

4.3 l/100 km

średnie spalanie

107 g/km

emisja CO2

6 biegów

skrzynia biegów

15 litrów

zbiornik paliwa

790 mm

wysokość siedzenia

187 kg

masa gotowego do jazdy

Wyposażenie:

Układ hamulcowy ABS, wyświetlacz kolorowy TFT, łączność ze smartfonem Rideology App, sprzęgło Assist&Slipper, reflektor Full Led

dostępna wersja zgodna z prawem jazdy A2 - 35kW

* Okres kredytowania 48 miesięcy, opłata wstępna 30%
Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.